1,331
edits
(→Candidates: Added candidates) |
(→Candidates: Added candidates) |
||
Line 48: | Line 48: | ||
| [[Maranoa Ward|Maranoa]] || ''Cynthia Watson'' || | | [[Maranoa Ward|Maranoa]] || ''Cynthia Watson'' || | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"| [[Riversdale Ward|Riversdale]] || Emily Kusay || | ||
|- | |- | ||
| Paul Dipnall || | | Paul Dipnall || | ||
|- | |||
| Susan Biggar || | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2"| [[Solway Ward|Solway]] || Alan Jane | | rowspan="2"| [[Solway Ward|Solway]] || Alan Jane |