1,331
edits
(→1934 to 1993: Added more councillors) |
(→1934 to 1993: Added councillors) |
||
Line 52: | Line 52: | ||
|rowspan="3" style="text-align: center;" | [[Bryan Steele]] | |rowspan="3" style="text-align: center;" | [[Bryan Steele]] | ||
|rowspan="3" style="text-align: center;" | [[John Wauchope]] | |rowspan="3" style="text-align: center;" | [[John Wauchope]] | ||
|rowspan=" | |rowspan="5" style="text-align: center;" | [[Joseph Stanley]] | ||
|rowspan="5" style="text-align: center;" | [[David Sherwin McCloskey|David McCloskey]] | |rowspan="5" style="text-align: center;" | [[David Sherwin McCloskey|David McCloskey]] | ||
|- | |- | ||
|1990 | |1990 | ||
|rowspan="3" style="text-align: center;" | [[Judith Harrison]] | |rowspan="3" style="text-align: center;" | [[Judith Harrison]] | ||
|rowspan="3" style="text-align: center;" | [[Ernest Tucker]] | |||
|rowspan="3" style="text-align: center;" | [[Michael Jacombs]] | |||
|- | |- | ||
|1989 | |1989 | ||
Line 62: | Line 64: | ||
|- | |- | ||
|1988 | |1988 | ||
|rowspan=" | |rowspan="8" style="text-align: center;" | [[Alexander Briggs]] | ||
|rowspan="3" style="text-align: center;" | [[Frank Libman]] | |rowspan="3" style="text-align: center;" | [[Frank Libman]] | ||
|rowspan="8" style="text-align: center;" | [[Gerry Gaffney]] | |||
|rowspan="5" style="text-align: center;" | [[Colin Bowden]] | |||
|- | |- | ||
|1987 | |1987 | ||
|rowspan="7" style="text-align: center;" | [[James Rumpf]] | |||
|rowspan="4" style="text-align: center;" | [[Wayne Bunte]] | |||
|rowspan="3" style="text-align: center;" | [[Irene Wegener]] | |||
|- | |- | ||
|1986 | |1986 | ||
|rowspan="1" style="text-align: center;" | [[Wendy Nettle]] | |||
|- | |- | ||
|1985 | |1985 | ||
|rowspan="3" style="text-align: center;" | [[Paul Daley]] | |||
|rowspan="3" style="text-align: center;" | [[Richard Pearse]] | |||
|- | |- | ||
|1984 | |1984 | ||
|rowspan="3" style="text-align: center;" | [[Mary Drost]] | |||
|- | |- | ||
|1983 | |1983 | ||
|rowspan="3" style="text-align: center;" | [[William Keith Hocking|William Hocking]] | |||
|rowspan="3" style="text-align: center;" | [[John Martin]] | |||
|rowspan="3" style="text-align: center;" | [[Bruce Shields]] | |||
|- | |- | ||
|1982 | |1982 | ||
|rowspan="2" style="text-align: center;" | [[John Cook]] | |||
|rowspan="2" style="text-align: center;" | [[Kevin Connolly]] | |||
|- | |- | ||
|1981 | |1981 | ||
|rowspan="1" style="text-align: center;" | [[Andrew Begg]] | |||
|- | |||
|1980 | |||
|} | |} | ||