(Added middle name for Cr Leigh) |
(→1934 to 1993: Added more councillors) |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
|1993 | |1993 | ||
<!-- NORTH WARD --> | <!-- NORTH EAST WARD --> | ||
|rowspan="2" style="text-align: center;" | [[Dennis Whelan]] | |rowspan="2" style="text-align: center;" | [[Dennis Whelan]] | ||
|rowspan="3" style="text-align: center;" | [[William Roebuck]] | |rowspan="3" style="text-align: center;" | [[William Roebuck]] | ||
|rowspan="4" style="text-align: center;" | [[Carolyn Ingvarson]] | |rowspan="4" style="text-align: center;" | [[Carolyn Ingvarson]] | ||
<!-- NORTH WEST WARD --> | |||
|rowspan="10" style="text-align: center;" | [[Laraine Beattie]] | |||
|rowspan="2" style="text-align: center;" | [[Michael van Assche]] | |||
|rowspan="3" style="text-align: center;" | [[Tracey Brewer]] | |||
<!-- CENTRE WARD --> | <!-- CENTRE WARD --> | ||
|rowspan="2" style="text-align: center;" | [[Bryan Steele]] | |rowspan="2" style="text-align: center;" | [[Bryan Steele]] | ||
Line 40: | Line 44: | ||
<!-- SOUTH WARD --> | <!-- SOUTH WARD --> | ||
|rowspan="2" style="text-align: center;" | [[Keith Walter]] | |rowspan="2" style="text-align: center;" | [[Keith Walter]] | ||
|rowspan=" | |rowspan="7" style="text-align: center;" | [[John Jenner]] | ||
|rowspan=" | |rowspan="4" style="text-align: center;" | [[Hugh Cameron]] | ||
|- | |- | ||
|1992 | |1992 | ||
|- | |- | ||
|1991 | |1991 | ||
|rowspan="3" style="text-align: center;" | [[Bryan Steele]] | |||
|rowspan="3" style="text-align: center;" | [[John Wauchope]] | |||
|rowspan="6" style="text-align: center;" | [[Joseph Stanley]] | |||
|rowspan="5" style="text-align: center;" | [[David Sherwin McCloskey|David McCloskey]] | |||
|- | |- | ||
|1990 | |1990 | ||
|rowspan="3" style="text-align: center;" | [[Judith Harrison]] | |||
|- | |- | ||
|1989 | |1989 | ||
|rowspan="1" style="text-align: center;" | [[Sally Brentnall]] | |||
|- | |- | ||
|1988 | |1988 | ||
|rowspan="9" style="text-align: center;" | [[Alexander Briggs]] | |||
|rowspan="3" style="text-align: center;" | [[Frank Libman]] | |||
|- | |- | ||
|1987 | |1987 | ||
Line 60: | Line 72: | ||
|- | |- | ||
|1984 | |1984 | ||
|- | |||
|1983 | |||
|- | |||
|1982 | |||
|- | |||
|1981 | |||
|} | |} | ||